Ліндсей Лохан побилася з мамою, яка була під дією кокаїну

Акторка порвала браслет у бійці зі своєю мамою.  На бійку викликали поліцію


 

 

«Королева» жовтої преси знову дала привід «поговорити» про себе і влаштувала черговий . На цей раз актриса побилася з власною матір’ю, та так, що розбороняти оскаженілих жінок поспішила поліція.

Сварка почалася близько 4:00 ранку по поверненню з вечірки Ліндсей з мамою Діною. Зоряна дочка зажадала назад 40 тисяч доларів, які вона позичила матері з метою викупу будинку, який мало не пішов з-під молотка за борги. У відповідь Діна не тільки не визнала борг, але і звинуватила дочку в черствості, а також у тому, що та не допомагає їй вижити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так розгорівся скандал, який переріс у справжню бійку з подряпинами і саднами. У підсумку Ліндсей зателефонувала батькові, Майклу, і попросила про допомогу. Аудіозапис телефонної розмови актриси виявилася в Інтернеті і набув широкого розголосу. На плівці можна почути голос голлівудської зірки, яка захлинається в риданнях упереміш з нецензурними вигуками:

«Тату, вона на кокаїні … Вона каже жахливі речі! Каже, що я для неї померла! …. У мене рана на нозі. Вона зараз справжній диявол!».
Пізніше стало відомо від самого Майкла Лохана, що за наказом Діни водій лімузина силою утримував старшу дочку, не даючи їй покинути автомобіль. У батька це викликало підозри на те, що мати хоче викрасти Ліндсі, яка кричала батькові:

«Мені треба додому, я боюся, що вона зробить те, про що я тобі розповідала, заборона мене, як тоді тебе».

 


Зрештою Майкл подзвонив в поліцію. Прибулий патруль не вважав за потрібне втручатися в те, що відбувається. А вже вранці мати і дочка ніжно обняли один одного на прощання, як ніби нічого не сталося. Ніяких коментарів актриса поки не дала, а її представник охарактеризував подію як «сімейну справу».

 

 

 

Кажуть, що обидві дами прийняли дозу кокаїну і тому не контролювали свою поведінку. Але подібний висновок має чисто психологічний підтекст, заснований на скандальному минулому Ліндсі. Якщо у зоряної дівчини таке твориться в сім’ї, то звинувачувати її одну в конфліктності і безчинстві було б не справедливо.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld