Леонардо Ді Капріо переживає за Роберта Паттінсона

Лео Ді Капріо дуже стурбований пригніченим станом свого колеги по цеху Роберта Паттінсона

 


 

важко переживає розрив стосунків з . Як відомо, актора всіляко підтримують його колеги та друзі, зокрема , з якою Роберту приписують роман. Та особливо турботливо зараз до Паттінсона відноситься його колега , який дуже стурбований пригніченим станом Роберта Паттінсона, що виник після розриву з Крістен Стюарт.


В одному з останніх газетних інтерв’ю, Ді Капріо розповів, що Паттінсон у свої 27 років вважає, що його зв’язок з 23-річною Крістен Стюарт – це останні серйозні стосунки з жінкою, що Роберт пригнічений і розчарований в жінках. На думку Лео, на його настрій сильно впливає Лос-Анджелес – занадто багато місць в цьому місті нагадують йому про щасливі дні проведені тут з Крістен.

Леонардо подзвонив Роберту і сказав, щоб той припинив валятися на диванах у друзів, поголився, одягнувся і прилітав до нього на літо в Майамі, куди в кінці цього тижня Ді Капріо повертається з Європи. Він вирішив познайомити Роба з однією зі своїх подружок-моделей, з імен і телефонів яких вже можна складати цілу телефонну книгу.

Це не перша пропозиція дружби Ді Капріо. Торік він вже кликав Роберта Паттінсона в гості, коли той переживав зраду Крістен Стюарт. Можливо, вдруге Роберт все ж прийме пропозицію старшого товариша.

Ну а поки відволіканням Роберта Паттінсона від сумних думок займається ще одна голлівудська зірка – Кеті Перрі. Разом вони побували в місті дитинства співачки, а минулого тижня їх бачили на концерті Бьорк.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld