Леді Гагу знудило прямо на сцені. Відео, Фото

Lady GaGa зганьбилася під час сольного концерту: співачці стало погано і вона вирвала прямо під час номеру


 

 

Серед закордонних знаменитостей спостерігається нова «модна» тенденція!))) Ще не встигли зійти зі шпальт видань заголовки про сенсаційний сороміцький інцидент з Джастіном Бібером, якого вирвало під час виступу, як тут нова порція блювоти на сцені, на цей раз від епатажної Леді Гаги (Lady GaGa).

Та цього разу про епатажність не може бути й мови, зірці просто стало погано. Хоча та з цього концерту співачки підірвали інтернет. Інцидент стався під час концерту співачки в Барселоні (Іспанія). Коли зірка почала підійматися по сходах у відвертому вбранні, їй знудило.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перехилившись через поруччя, Леді Гага спустошила шлунок, а потім продовжила танцювальний номер. Під час номера її знудило ще кілька разів, та Гага не зупинила виступ, мабуть через те, що співала під фанеру, тож коли вона була зайнята блюванням, її голос продовжував звучати.(((

Як повідомляють іспанські видання, пізніше Lady GaGa все ж вийшла за лаштунки, а повернувшись, спробувала виправдатися перед шанувальниками:
«Я пішла за лаштунки, де мене вирвало. Я не хотіла, щоб ви це бачили … Зі мною це іноді трапляється».

Зауважимо, що на останніх концертах стало помітним, що «матуся монстрів» помітно погладшала (фото).

17 вересня вона виступала в Амстердамі, де шанувальники з подивом побачили, що її сценічні костюми тіснуваті. Тож буде не дивно, якщо зарубіжні таблоїди припустять вагітність виконавиці.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld