Леді Гага скасувала концерти не через травму

Концертний тур Lady Gaga скасували самі організатори через його збитковість

 


 

 

 

Отже, офіційна причина скасування концертного туру Леді Гаги – травма стегна. Було навіть підраховано, скільки мільйонів доларів втратить , скасувавши концерти. Однак, згідно з американськими газетами, концерти Леді Гаги були збитковими відразу, і їх відміна була вигідною для організаторів.

Журнал Billboard, впливовий у світі музики, пише про те, що всі квитки на концерти Леді Гаги продані. Однак, згідно місцевій пресі, в американських містах співачка виступала перед напівпорожніми залами. Так, якщо вірити Los Angeles Times, квитки на концерт в Лос-Анджелесі були розпродані не всі, при цьому багато квитків було продано в останню хвилину за низькою ціною. Газети міста Портленд пишуть про те, що на концерті в цьому місті з 15 тисяч місць було заповнено всього 9 тисяч. Приблизно те ж саме пишуть і про концерти Леді Гаги в інших містах Америки. Можливо, припускають журналісти, відміна концертів була навіть вигідніше, ніж виступ перед напівпорожніми залами – адже шоу Леді Гаги обходиться дуже дорого через величезну кількості обладнання.

Ну а поки критики сперечаються на цю тему, катається по Чикаго в інвалідному візку, яку вона називає «Емма» ( нижче), і готується до операції. У своєму мікроблозі вона запевняє, що дуже засмучена відміною концертів і обіцяє «маленьким монстрам» повернутися як можна швидше на сцену, чого їй і бажаємо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld