Ксенія Собчак відзначилася черговим скандалом

На церемонії вручення “Ніки” популярна ведуча Ксенія Собчак задала провокаційне запитання Чулпан Хаматовій.ХХV церемонія вручення премії «Ніка» відзначилася скандалом, котрий спровокувала Ксенія Собчак. Під час вручення Чулпан Хаматовій і Діні Корзун спеціального призу за благодійність скандальна ведуча поставила провокаційне запитання Хаматовій щодо її підтримки і агітації за Володимира Путіна, маючи на увазі ролик передвиборчої компанії Путіна в якому знялася Чулпан Хаматова.
Відповісти на поставлене питання актрисі завадив Юрій Гусман, котрий кинувся спасати ситуацію і запропонував світській левиці Ксенії Собчак продовжити вести церемонію не відхиляючись від прописаного сценарію. Проте, Собчак не бажала припиняти політичну дискусію і заявила, що «У нас свобода слова. І я маю право скрізь ставити питання, які вважаю за потрібні».

Конфлікт вдалося приглушити актору Євгену Миронову, котрий «поставив Собчак на місце»: «Знаєш, у чому різниця між тобою і цими дівчатами? У тому, що вони, на відміну від тебе, роблять добру справу не заради реклами і не заради кількості переглядів по “YouTube», – заявив він Ксенії Собчак.

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld