Кривавий Автопортрет Емі Вайнхаус Виставили На Продаж

Картина Емі Вайнхаус, Виконанана Її Власною Кров’ю, Зійде З Молотка За 50 – 80 Тисяч Фунтів Стерлінгів У Лондоні

 

 Автопортрет Емі Вайнхаус з написом «Ladylike» виставили на продаж в рамках аукціону малюнків музиканта і художника-початківця Піта Догерті. Догерті був близьким другом епатажної співачки. Саме з ним і його компанією Вайнхаус проводила час, коли малювала цю картину. Кривавий малюнок виконавиці схематично зображає голову жінки. Також, Догерті розповів, що

Кривавий Автопортрет Емі Вайнхаус Виставили На Продаж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

під час роботи над автопортретом, Емі Вайнхаус розмовляла по телефону зі своїм батьком. В якому році це було музикант не повідомив, та уточнив, що Мітч Вайнхаус, батько Емі, недолюблював його.

Сам же Мітч Вайнхаус прокоментував розповідь Догерті про написання кривавого автопортрету Емі «абсолютною нісенітницею».
Так чи інакше, очікується, що кривавий малюнок Мітч Вайнхаус буде проданий за 50-80 тисяч фунтів стерлінгів. Торги відбудуться завтра в Лондоні.

Аукціоніст Едвард Райзінг запевнив, що лот зацікавить покупців. Крів автопортрету Вайнхаус, на аукціоні будуть виставлені і інші роботи Догерті. Частина доходів від продажу картин буде пожертвувана в благодійний фонд імені Емі Вайнхаус.

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld