Крістен Стюарт розбила сім’ю Руперта Сандерса

Дружина Руперта Сандерса подала на розлучення. Шлюб режисера і моделі не витримав випробування зрадою

 


 

 

 

 

Дружина Руперта Сандерса, модель , подала на розлучення через півроку після звістки про службовий роман режисера з на зйомках фільму «Білосніжка і Мисливець».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Їх шлюб тривав 10 років, однак не витримав натиску преси після гучної зради Руперта Сандерса з Крістен Стюарт. Після того, як американський таблоїд опублікував фотографії Руперта Сандерса і Крістен Стюарт, всі очікували, що його дружина подасть на розлучення. І, дійсно, деякий час Ліберті Росс ходила без обручки. Однак потім подружжя стали відвідувати разом психолога з метою зберегти сім’ю, і навіть разом провели Хеллоуїн.

Тим не менш, стало відомо, що Ліберті Росс все ж подала на розлучення, сказавши журналістам, що все колись закінчується і починається щось новеньке. Можливо, однією з причин розлучення стали плани Руперта Сандерса на другу частину «Білосніжки і Мисливця», в якій також буде зніматися Крістен Стюарт.

 

Тепер 34-річної моделі і її чоловікові потрібно вирішити питання про опіку над дітьми: семирічною донькою та чотирирічному сином.

Також Ліберті вимагає від Руперта оплати послуг адвоката та виплати аліментів. Варто відзначити, що оплата послуг адвоката влетить Сандерсу в копієчку, адже Росс найняла знамениту Лауру Вассер, яка займалася розлученнями Брітні Спірс, Хайді Клум, Тім Кардашян і багатьох інших.

Руперт не змусив себе довго чекати і подав на дружину у відповідь позов, у якому також попросив спільної опіки над дітьми. Аліментів режисер не вимагає і згоден поділити всі витрати на судові витрати навпіл.

 

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld