Крістен Стюарт названо самою несексуальною актрисою

Оприлюднено список «асексуальних» актрис Голлівуду

 


 

Поки весь світ божеволіє від головної героїні «Сутінків», чоловіки Великобританії не вважають її сексуальної. Більш того, вони назвали Крістен Стюарт найнесексуальнішою.
Актриса названа «асексуальною», випередивши навіть Сару Джесіку Паркер і Ліндсей Лохан. Що вдієш, чоловікам, виявляється, не подобаються надто худі «сніжні королеви» …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні церемонії Оскар, один з найбільших у Великобританії порталів для чоловіків провів серед своїх відвідувачів опитування щоб дізнатися, яка з голлівудських актрис вважається самою непривабливою в очах чоловіків.

На першому місці опинилася Крістен Стюарт, яка, нещодавно сама просила не називати її сексуальною:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На другому місці – Сара Джесіка Паркер, яку чоловіки вважають занадто худою. Третє місце у Ліндсей Лохан – чоловікам не подобається спосіб життя актриси і те, який вплив він справив на її зовнішність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деніз Річардс і Крістен Данст замикають п’ятірку лідерів. До десятки самих несексуальних актрис увійшли також: Міша Бартон, Хіларі Суонк, Люсі Лью, Тільда Суїнтон, Ума Турман.

Організатори зробили висновок, що чоловікам не подобається зайва худоба, а також надто похмурі актриси, які зображують із себе «сніжних королев».

Наше опитування показало, що сексуальність – це набагато більше, ніж просто зовнішній вигляд, – підбили підсумок організатори опитування.

 

 

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld