Крістен Стюарт назвала папараці лайном. Відео

Відеоролик, в якому кричить на папараці, став одним з найпопулярніших в Інтернеті

 


 

 

Крістен Стюарт, як відомо, терпіти не може папараці. Зарубіжні шоу бізнесу не раз розповідали про ненависть акторки до всюдисущих фотографів. Крім того, що вони скрізь її переслідують, у актриси є зуб на них і за те, що вони вистежили її з Рупертом Сандерсом, «розповіли» світові про її зраду і зруйнували, тим самим, роман з Робертом Паттінсоном. Так що ніжних почуттів Крістен при вигляді папараці не відчуває, про що не раз повідомляла у пресі і відверто говорила про це фотографам.
Нагадаємо, на Тижні високої моди у Парижі, Стюарт приїхала до ресторану Le Castiglione, де її вже чекав натовп фотографів. Коли ті почали кричати щось зірці, вона, проходячи повз, сказала:

«Пацюки, таргани, паразити!».

Втім, папараці, схоже, відповідають їй взаємністю, постійно питаючи її про Роберта Паттінсона. А на початку місяця хтось і зовсім написав на машині Крістен Стюарт: «Я люблю Роба».

На , яке вчора облетіло Інтернет, Крістен Стюарт у відповідь на запитання папараці про те, чому вона велить їм «відвалити», кричить:

«Тому що ви – шматок лайна. Ви не заслуговуєте дихати тим самим повітрям, що і я!»

При цьому були присутні безліч людей. Все відбулося коли Крістен Стюарт чекала автомобіля біля воріт, і папараці наполегливо фотографували актрису, і та в якийсь момент розлютилася.

Можливо, дівчині дійсно набридли докучання фотографів. Але хіба це не є частиною її роботи, добре оплачуваної, до речі? Або папараці дійсно зайшли занадто далеко і всякому терпінню приходить кінець.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld