Крістен Стюарт на Оскарі прикидалася, що їй потрібні милиці

Насправді милиці актриси були прикриттям

 


 

 

 

На церемонії Оскар 2013 привернула загальну увагу, з’явившись на червоній доріжці на милицях. Проте знайшлися й такі скептики, які впевнені, що милиці їй були потрібні лише як прикриття від небажаних розпитувань.

Червону килимову доріжку Оскара Крістен Стюарт пройшла на милицях, однак, оголошуючи чергового переможця, вона вийшла на сцену без милиць, трохи накульгуючи. Пояснюючи свій незвичайний аксесуар, сказала всього лише: «Я – ідіота». А її стиліст пояснив, що за кілька днів до Оскара наступила на скло і сильно порізала ступню.

 


А ось деякі американські таблоїди впевнені, що ніякої травми … не було. Милиці стали частиною сценарію, придуманого для того, щоб всі шкодували Крістен і не задавали їй неприємних питань на кшталт “чи подобається їй бути гіршою актрисою року” і “чому не приїхав до неї в такий відповідальний день”. Знайшлися навіть “джерела”, які заявили, що прийти на милицях Крістен напоумив приклад Демі Ловато, яка нещодавно зламала ногу, але все одно відвідує різні заходи на милицях.

Сама актриса поки ніяк не коментує свою травму. Але її представники продовжують запевняти, що дівчина дійсно порізала ногу. Вони кажуть, що вона дуже нервувала через Оскара, ніяк не могла вибрати плаття, і вони зі стилістом довго вирішували, йти їй на підборах або вибрати туфлі на плоскій підошві, брати з собою милиці чи не брати …

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld