Кріса Брауна «застукали» з екс-подружкою Карруш Трен

, попри особисте зізнання у розриві стосунків з колишньою дівчиною через співачку Ріанну, знову проводить з нею час


 

 

Репера Кріса Брауна та його колишню дівчину – модель Карруш Трен, помітили знову разом. Парочка вийшла з будинку Брауна. І хоча вони поїхали в різних машинах, проте разом зупинялися на заправці. Як далі розгорталися події невідомо (більше дивіться нище).
Нагадаємо, що Кріс Браун нещодавно зробив офіційну заяву про те, що розлучається зі своєю дівчиною Карруш Трен. Причина розриву репера з моделлю – і кар’єра. Так, Браун хоче зосередитися на творчості. Крім того, він не хоче, щоб Карруш зачіпало його спілкування з барбадоської красунею.

 

 

«Я вирішив побути один, щоб зосередиться на своїй кар’єрі. Я дуже люблю Карруш, але я не хочу її поранити моєї дружбою з Ріанною. Краще я буду один, дозволивши цим самим кожному із нас бути щасливим», – повідомив заяву репера його представник.

 

 

 

Та всім відомо, що Кріс Браун лукавить, коли називає свої стосунки з Ріанною простою дружбою. Як відомо, барбадоська і провели разом ніч після вечірки в Нью-Йорку. Спочатку вони сиділи за різними столиками, але коли Браун побачив екс-кохану, він попрямував до неї. Парочка покинула клуб не разом, але приблизно в один і той же час. У той же день репера бачили виходять з готелю, де зупинилася .

 

 

Нагадаємо, що в 2009 році між співачкою і Крісом стався конфлікт, в результаті якого Браун побив Ріанну. Після цього вони майже повністю припинили спілкування, але останнім часом їх бачать разом все частіше.
Тож, можемо лише припустити, що Кріс Браун просто ще не визначився з ким із дівчат йому бути! А можливо він саме в цьому вбачає сенс у словах «…дозволивши цим самим кожному із нас бути щасливим»)))

 

Клікніть по зображенню для перегляду

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld