Кращі наряди знаменитостей на MTV Video Music Awards. ФОТО

Фото найкраще одягнених зірок на церемонії нагородження MTV Video Music Awards 2012


 

 

GlamourNewsNet уже повідомляв, що 6 вересня у Лос-Анджелесі відбулася щорічна церемонія нагородження за найкращі відеороботи серед зірок музичної індустрії MTV Video Music Awards 2012.
Як і зазвичай, після таких заходів, починається обговорення тих самих знаменитостей, типу хто в чому прийшов. Не став винятком і захід MTV. Тож, усі глянцеві видання та інтернет-ресурси приміряли на себе статус модних критиків і взялися виясняти хто ж був найгірше одягнений, а хто найкраще. Мусимо визнати MTV Video Music Awards 2012 порадував красивими образами і нарядами зірок.

Отже:

Бездоганно на вечірньому заході у Лос-Анджелесі виглядала співачка Ріанна. Вона просто вразила усіх присутніх у білому платті, у якому Ріанна нагадала багатьом Уїтні Хьюстон. Втім, співачка не забула підкреслити свою індивідуальність вузлом на сукню і короткою стрижкою.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Демі Ловато вибрала образ рокерши, накинувши чорну шкіряну куртку поверх короткого плаття.

Натуральний ангел – Тейлор Свіфт прийшла на церемонію MTV Video Music Awards 2012 в строгому білому костюмі.

Кеті Перрі знову довірилася Elie Saab, вибравши чорне плаття зі шлейфом і шкіряним ліфом. Останнім часом співачка, яка раніше була відома яскравими «цукерковими» нарядами, все частіше віддає перевагу темним кольорам.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld