Костянтин Меладзе заплатив за смерть жінки 30 тисяч доларів

Продюсер допомагає родині загиблої під колесами його машини Ганни Пищало, а журналістам вдалося дізнатися деякі ексклюзивні подробиці інциденту

 


 

 

Український продюсер і композитор в день ДТП, в якому загинула 30-річна Ганна Пищало, міг порушити правила дорожнього руху 3 рази. Журналістам Комсомольської правди в Україні вдалося дізнатися деякі ексклюзивні подробиці автокатастрофи. Журналісти вирушили в П’ятихатки, де сталося ДТП і спробували, не порушуючи правил проїхати цю ділянку дороги.

 

 

Кілометра за два до місця трагедії стоїть знак обмеження швидкості – 50 км / год і уточнююча табличка: 2 км. Відміряємо відстань і знижуємо швидкість до 70 км / ч. Через 100 метрів бачимо знак” слизька дорога “. Через 200 метрів першого автобусна зупинка . Поруч стоїть новенький знак “перехід” і “зупинка громадського транспорту”. Дорога розкреслена біло-червоною зеброю. Наступна зупинка через 500 метрів – знаки ті ж. Тут і знаходяться П’ятихатки “, – пише Комсомольська правда.

 

 

 

Як повідомляє видання, від знака обмеження швидкості “до 50 км / год” до місця трагедії 1,6 км. А значить, П’ятихатки потрапляють в зону обмеження швидкості. Якщо подивитися на пошкодження авто Костянтина Меладзе, а у нього сильно деформувалося праве крило, розбита фара і пом’ятий капот, швидкість позашляховика була, швидше за все, вище 70 км / ч. Значить, Меладзе чи не помітив знак, або ж проігнорував його, порушивши правила.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також журналісти стверджують, що Меладзе міг проігнорувати знак Слизька дорога, який дублюється двічі.

Ну і найголовніше: перед П’ятихатки Меладзе вже пролетів дві зебри. На жаль, це не змусило його скинути газ”, – пише видання.

За словами Петра, сусіда Загиблій Ганни їжа, Костянтин виплатив родині постраждалої $ 30 тис:

 

 

Кажуть, він уже зустрічався з чоловіком Ганнусі і передав $ 30 тис. Чув, днями він збирається приїхати в гості”.

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld