Костянтин Меладзе: «Санта вже не працює у нас. Вона просто ні для колективу, ані для сцени, в принципі, не підходить»

Продюсер «Віа Гри» особисто повідомив, що гурт не розпадається, проте Санта Дімопулос більше не співатиме в групі


 

 

Відомий композитор і продюсер популярного гурту «Віа Гра» Костянтин Меладзе дав ексклюзивне інтерв’ю ТСН. Особливе, в якому спростував чутки про розпад колективу:

 

«Ну, як це може бути правдою, якщо я ніколи в житті такого не говорив. Не розумію, звідки беруться такі чутки. Ви ж розумієте, кожен рік такі чутки», – сказав Меладзе.

 

 

 

 

 

Також К. Меладзе повідомив, що Санта Дімопулос не підходить ні для групи, ні взагалі для сцени. Тому контракт з Сантою Дімопулос він розірвав.

 

 

 

«Санта вже не працює у нас. Я з нею взагалі не сварився ні до весілля, ні після. Вона просто не підходить колективу. Це з’ясувалося давним-давно, що вона ні для колективу, ані для сцени, в принципі, не підходить».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На місце Дімопулос є вже кілька претенденток:
«Я в постійному пошуку – постійному перманентному пошуку, як кажуть … Ми шукаємо скрізь, не тільки в Україні … У нас є кілька кандидатур, зараз розглядаємо. До кінця місяця вирішимо. Плануються концерти, плануються зйомки нового кліпу в цьому місяці, жовтні, і запис нової пісні. За графіком у нас все добре».

 

 

 

Нагадаємо, ходили чутки, що після 12 років група ВІА Гра, ймовірно, припинить своє існування. У продюсерських колах натякали, що причиною того, що групу розпустять, може бути зниження попиту на їхні виступи.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld