Костянтин Меладзе розлучається після 20 років шлюбу

Композитор і його дружина оформляють документи для розлучення

 


 

 

На тлі бурхливих пристрастей в особистому житті співака Валерія Меладзе, роман якого з сексапільною солісткою групи «» Альбіною Джанабаєвою у свій час наробив багато шуму, шлюб його брата Костянтина Меладзе завжди здавався тихою і затишною сімейної гаванню. Дружина продюсера Яна воліла залишатися в тіні, займаючись дітьми. Однак і цей шлюб дав тріщину: як стало відомо напередодні, продюсер і його дружина оформляють документи для розлучення.

Костянтину Меладзе постійно приписували романи то з одного, то з іншого солісткою ВІА Гри. Однак сам він на ці чутки не звертав уваги і ніколи їх не коментував. Сім’я продюсера постійно проживає під Києвом, під дахом розкішно облаштованого особняка його дружина Яна виховує двох дочок – Алісу і Лію – і сина Валерія. Дружина завжди воліла триматися в тіні свого успішного чоловіка, не любила тусовок, займалася домом, дітьми.

Однак, навіть такій, здавалося б, благополучній сім’ї, прийшов кінець. Пара прийняла рішення про розлучення. Поки подружжя оформляють необхідні документи, Костянтин перебрався до Москви і поринув з головою в підготовку нового проекту «Хочу в ВІА Гру». Але продюсер продовжує піклуватися про дітей, які залишилися в Києві.

«Костя повів себе дуже гідно. Такого батька, як він, ще пошукати!» – говорять про Меладзе близькі друзі.

Також преса повідомляє , що криза у родині Меладзе настала після ДТП, у якому загинула жінка під колесами композитора.

 

 


 

 

 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld