Костянтин Меладзе: «Групи Віа Гра більше не існує»

Продюсер Віа Гри не бачить більше причин для продовження існування гурту, а солістки вже заявили про вихід сольних проектів

 


 

 

Чергова сенсація у світі Шоу-бізнесу! Відомий композитор, продюсер найпопулярнішого дівочого гурту «» , 25 листопада оголосив про остаточне закриття свого найбільш успішного проекту – групи Віа Гра.

Меладзе повідомив цю шокуючи новину в ефірі російського телеканалу НТВ:

 

 

Групи Віа Гра більше не існує. Вся справа в тому, що більше я не бачу причин для продовження існування групи. Можна сказати, що мені це набридло, і я вирішив закрити проект раз і назавжди, – заявив Костянтин Меладзе.

 

 

І якщо ця новина стала справжньою сенсацією для фанатів тріо, то для самих учасниць колективу, схоже все складається більш як добре.

 

 

Протягом декількох місяців ми обговорювали це питання з Альбіною і Костянтином. Зійшлися на думці, що пора щось міняти. Але, якщо Костянтин втомився, то я навпаки сповнена сил і енергії. І взагалі, стояти на місці – не в моєму характері, тому я рада, що зараз в моєму житті настає новий етап. Незабаром ви почуєте мою першу сольну пісню і побачите дебютний відеокліп. – розповіла .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

теж коментує заяву Меладзе:

 

 

Я впевнена, що Костянтин прийняв єдине вірне рішення. Хочеться подякувати всім, з ким мені пощастило за цей час попрацювати, тих, для кого я працювала. Всіх моїх вірних шанувальників. Це була дуже важлива частина мого життя , прекрасне і яскраве час, в якому було багато перемог і над обставинами, і, що найголовніше – над собою. Але треба йти далі. Після Нового року я планую випускати сольну пісню. Так що, до швидкої зустрічі!

 

 

 

 

А от ще один продюсер знаменитого тріо, коментуючи скандальні заяви Костянтина Меладзе, висловив іншу точку зору. У соціальній мережі Дмитро Костюк влаштував нічні листування з небайдужими до долі групи «ВІА Гра».

 

 

 

Подивився ЦТ від 25 го. Прекрасна програма. Терпляче чекав моменту, коли Надя та Альбіна покинуть групу. Дочекався … Чесно, як сніг на голову сьогодні це все. Знайте, що Костю я люблю і поважаю за його пісні!! Але, сьогоднішні заяви розв’язали мені «руки».

Передаєте всім, «Віа Гра» була і буде!

 

 

 

Колишня солістка «ВІА Гри» Анна Сєдокова не вірить у те, що група припинила своє існування:

 

 

 

Скажіть мені ще одну річ, невже ви в це дійсно вірите? Що більше ніколи не буде ВіаГри? Це ж ніби не вірити в Діда Мороза, – заявила Анна.

 

 

 

Крім того, на своїй сторінці Седокова виклала також жарт з цього приводу:

 

 

Висоцький, Цой, Віагра, ми будемо пам’ятати вас завжди … (С) Один Жахливий Тип. Це дуже чорний гумор. Ну дуже.))) – Написала співачка.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld