Кіркоров закрутив роман з Шерон Стоун. Фото

отримав у коханки за $ 400 тисяч

 


 

 

Поп-король російської сцени Філіп Кіркоров закрутив роман з голлівудською актрисою, зіркою фільму «Основний інстинкт» Шерон Стоун. 54-річна знаменитість знялася разом з співаком в продовженні фільму «Кохання у великому місті».
Як виявилося, кандидатура на роль коханки Святого Валентина була обрана продюсерами фільму не спроста. Адже всім відомо, що Філіп Кіркоров сходить з розуму від цієї зірки, з якою він зумів поспілкуватися особисто під час її візиту в Москву на премію «Муз-ТВ» влітку 2011 року, Філіпу навіть вдалося особисто поспілкуватися із зіркою і сфотографуватися з нею на пам’ять.

 

Продюсер комедії «Кохання у великому місті”»Маріус Вайсберг, дізнавшись про бажання Кіркорова знятися разом з Шерон Стоун, тут же вийшов на представників актриси в Голлівуді і, на радість всієї знімальної групи, уклав із зіркою контракт.

В даний час Шерон Стоун вже затверджена на роль коханки екранного героя Філіпа Кіркорова і отримає за кожен з двох днів, проведених на знімальному майданчику в Лас-Вегасі, по 200 тисяч доларів.

До речі, за відомостями порталу Heat.ru, спочатку на роль коханки Кіркорова продюсери розглядали Моніку Беллучі, але не змогли домовитися з її менеджментом.

Зараз повним ходом йдуть зйомки чергової частини комедійного фільму «Кохання у великому місті». На радість численних шанувальників, склад акторів залишився колишнім. Відносини героїв Олексія Чадова, Володимира Зеленського і Вілле Хаапасало їх улюблених жінок Віри Брежнєвої, Світлани Ходченкової і Насті Задорожної будуть тільки розвиватися. Шерон Стоун виявилася більш поступливішою.

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld