Кіркоров і Собчак публічно посміялися над Тіматі

і висміяли в Twitter через провал його концерту

 

 

 

 

Поп-король Філіп Кіркоров публічно посміявся над репером Тіматі, грандіозний концерт якого в престижному Crocus City Hall провалився. У цьому поп-королю російської естради допомогла скандальна телеведуча Ксенія Собчак.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Справа в тому, що до виступу в Crocus City Hall Тіматі готувався цілий рік. Концерт під назвою  “ДАВАЙДОСВІДАНІЯ” підсумовував 10 років артиста на сцені. Концертна програма Тіматі включала багато прем’єр, а також усі найвідоміші і популярні треки артиста. Але, незважаючи на потужну медіа та рекламну підтримку, концерт з тріском провалився: реперу вдалося зібрати тільки половину залу.

 

 

Відео – запрошення Тіматі в Crocus City Hall

 

 

 

Провал самовпевненого виконавця не міг залишитися непоміченим.

 

 

 

Ось тобі і результат баттла півнячої обойми. А у Кіркорова в квітні – 5 Кремлівських палаців, – написала Ксенія Собчак у своєму Twitter, а незабаром отримала відповідь від Філіпа:

 

 

А мені розповіли, що на концерті Тіматі був натовп: 4 прибиральниці, 2 охоронці і 1 журналіст.

 

 

 

Сам ніяк не відреагував на коментарі колег.
Нагадаємо, що між Кіркоровим та Тіматі уже давно напружені відносини, не так давно між ними розгорілася неприємна словесна перепалка в Твіттері, яка вилилася у справжній скандал. Чим же закінчиться ця неприємна ситуація?

 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld