Кіркоров і Басков збунтувалися проти заборони пропаганди гомосексуалізму

Зірки російського шоу-бізнесу повстали проти депутата-гомофоба, який розробив закон про заборону пропаганди гомосексуалізму

 


 

 

 

Російська естрада наполегливо відстоює права секс-меншин у своїй країні і зажадала від влади позбавити мандата депутата Законодавчих зборів Петербурга Віталія Мілонова, який розробив закон про заборону пропаганди гомосексуалізму. Це звісно ж спровокувало між владою та шоу-бізнесовою елітою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Два найпопулярніших співака Росії та виступили проти депутата Віталія Мілонова із Санкт-Петербурга, який є автором закону про заборону пропаганди гомосексуалізму.

 

 

 

Понесені в результаті діяльності Мілонова репутаційні втрати культурної столиці і наслідки дискредитації однієї з гілок влади не виміряти ніякими сумами”, – йдеться у зверненні.

 

 

 

У листі, адресованому президентові Росії Володимиру Путіну і прем’єр-міністру Дмитру Медведєву, зазначається, що завдяки зусиллям Мілонова за Санкт-Петербургом закріплюється “імідж столиці гомофобії і мракобісся”.

Під зверненням підписалися Філіп Кіркоров, Микола Басков, співачка , фігурист Євгеній Плющенко, продюсер Яна Рудковська, творець телеканалу Дощ Наталія Сіндєєва, воротар ФК Зеніт В’ячеслав Малафєєв та інші.

До речі, Валерія написала в своєму блозі наступне:

 

 

 

Я КАТЕГОРИЧНО проти садомістской пропаганди, але і проти самопіару і «грубої» роботи окремих депутатів.

 

 

 

Очікується, що підписів буде більше – свою відповідь поки не дали диригент Валерій Гергієв, директор Ермітажу Михайло Піотровський і ряд інших видних жителів Петербурга.

Скандальний закон про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх був прийнятий в Санкт-Петербурзі в лютому 2012 року. Закон викликав засудження з боку міжнародного ЛГБТ-спільноти і породив низку критичних публікацій в зарубіжних ЗМІ.

На підтримку російських геїв і лесбіянок виступив ряд світових поп-зірок, в тому числі і , які висловили солідарність з представниками сексуальних меншин на концертах у Петербурзі.

Нагадаємо, раніше група громадських діячів намагалася засудити Мадонну за законом Мілонова, однак зазнала невдачі. Після концерту Lady Gaga в грудні заяву в прокуратуру подав сам Мілонов.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld