Кім Кардашьян народила раніше терміну

Новонароджену доньку зірки реаліті-шоу помістили в інкубатор

 


 

Зірка американських реаліті-шоу Кім Кардашьян та відомий репер стали батьками. Їхня донька народилася за місяць до встановленого терміну. Планувалося, що первісток у зіркової пари з’явиться 11 липня – приблизно в той же час, що і у герцогині Кембриджської Кейт Мідлтон.


ЗМІ повідомляють суперечливу інформацію щодо способу народження дитини. Поки не відомо точно народжувала Кардашян природнім способом чи зробили 32-річній зірці кесарів розтин.

Відомо, що пологи проходили в медичному центрі Cedars-Sinai в Західному Голлівуді, зірковими породіллями якого вже побували Брітні Спірс, Вікторія Бекхем і Джесіка Сімпсон. Батько дитини Каньє Вест вирішив підтримати свою кохану і був присутній на пологах Кім від початку до кінця.

В даний час мати і дочка почувають себе нормально. Правда, немовля поміщений в інкубатор.
Ще не відомо, чи з’їла зірка відомого американського реаліті-шоу свою плаценту після народження первістка. На цей крок знаменитість готова була піти, щоб зберегти свою красу як можна довше.

«Я дійсно хочу зробити це», – заявляла ще раніше .

Як молоді батьки назвуть дочку, поки не уточнюється, але точно ім’я буде починатися на букву «К», як і заведено в сім’ї Кардашян.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld