Кетрін Зета-Джонс кинула Майкла Дугласа через його пристрасть до орального сексу

Актрису обурила відвертість свого чоловіка про причину його хвороби, яка криється у пристрастях сексуального життя актора

 

 


 

 

У пресі не одноразово з’являлися чутки, а згодом і офіційні про те, що найміцніша пара заокеанського шоу бізнесу, актори і вирішили «взяти паузу» у відносинах і пожити окремо. Напередодні представник акторської пари повідомив, що подружжя «тимчасово роз’їхалися». Тож інформація достовірна і набрала статусу офіційної, тому ЗМІ активно шукають такі ж достовірні причини розпаду зіркового подружжя.

Донедавна і преса, і «говорили», що 68 -річного Майкла Дугласа дістали перепади настрою 43- річної Кетрін Майкла, яка страждає біполярним розладом , а також її алкоголізм . Тим часом, джерело з оточення пари повідав британській газеті «Sun» про справжню причину розставання пари.
Як стверджує джерело, пара роз’їхалася відразу після того, як Дуглас зробив несподіване зізнання в пресі, що стосується орального сексу. Виявилося, що рак гортані, який мучив актора останні роки, став наслідком наявності певних пристрастей під час занять любов’ю. Про це Майкл розповів в інтерв’ю виданню, відповідаючи на питання, чи не розкаюється він у пристрасті до сигарет і алкоголю.

«Не вдаючись у подробиці , цей конкретний вид раку викликає ВПЛ (вірус папіломи людини), який передається якраз при оральному сексуальному контакті». – Заявив тоді .

Однак Кетрін шокувало зовсім не те, що її чоловік так відверто повідав про свої сексуальні уподобання. За словами джерела, Майкл під час інтерв’ю не уточнив: вірусом папіломи він заразився до того, як зустрів Зета- Джонс, з якою він прожив разом 13 років.

«Це стало для Кетрін останньою краплею , – каже інформатор газети «Sun» ».

Нагадаємо, в 2010 році у актора діагностували рак горла, причому онкологічне захворювання на той момент перебувало вже на останній стадії. Стан здоров’я голлівудського улюбленця погіршувався з кожним днем, він сильно схуд, постарів, а в пресі виникали все нові чутки про те, що актор буквально стоїть однією ногою в могилі. На щастя, інтенсивне лікування і, мабуть, хороша спадковість – батькам актора обом за 90 років – допомогли вилікуватися.

Кірк Дуглас, Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас

В інтерв’ю Дуглас також висловив припущення, що спровокувати розвиток хвороби, яка до того перебувала у сплячому стані, могла трагедія в його сім’ї – син від першого шлюбу Кемерон Дуглас в 2009 році був заарештований за торгівлю наркотиками і в 2010 засуджений до чималого тюремного терміну.

«Але взагалі , це захворювання, що передається через секс. І до речі, якщо вже ви таким чином захворіли , то секс – це ще й найкращі ліки». – Пожартував актор.

Одкровення Майкла Дугласа довели його дружину до межі. Коли Дуглас повернувся з Каннського кінофестивалю і зробив свою сенсаційне секс-зізнання, пара вирішила роз’їхатися.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld