Кеті Перрі знайшла нову подружку для Роберта Паттінсона

 

Співачка відчайдушно шукає заміну Крістен Стюарт для Роберта Паттінсона


 

 

 

Не так давно GlamourNewsNet  писав про те, що молодий, а вже багатостраждальний актор))) Роберт Паттінсон все таки наважився поговорити зі своєю екс-подругою Крістен Стюарт після її зради і погодився на зустріч з нею.

Фанати «Сутінкової саги», хоч і зневажають зрадницю Крістен, та в глибині душі все ж порадувалися такій звістці, адже їх улюбленці, у яких на екрані все гаразд, можливо і в житті помиряться і будуть жити довго та щасливо!)))
Пробачте нам за іронію, але погодьтеся вона цілком виправдана! Скидається на те, що вся ця ситуація зі зрадою чистої води піар, хоч і чорний, а актори живуть за принципом «будь який піар, на благо популярності». Адже, всі забули, що у зраді Крістен Стюарт є і друга сторона – режисер Руперт Сандерс. Але основна увага громадськості була привернута саме до Стюарт і ЇЇ зради, а про те, що у режисера взагалі є дружина і двоє дітей ніхто до уваги не взяв, та про нього взагалі забули!

 

 

Тепер ще й починають з’являтися чутки про те, що співачка Кеті Перрі (Katy Perry) намагається підбадьорити свого приятеля Роба, і справа не обмежується тільки спілкуванням по телефону, виявляється вона вже знайшла подружку для Паттінсона. То щось не зрозуміло, вони будуть миритися, чи ні?! Чи «близькій» подрузі Паттінсона Кеті невідомо про плани свого «близького» друга?!!!

Як стало відомо, співачка відчайдушно намагається влаштувати відносини між Робертом Паттінсоном і актрисою Шеннон Вудворд. Роберт і Шеннон давно знайомі і зустрічалися на різних вечірках. Тепер, саме її друзі актора вважають найкращою кандидатурою на звільнене місце дівчини Роберта Паттінсона.

Роберт Паттінсон і Шеннон Вудворд

Роберт Паттінсон і Шеннон Вудворд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нещодавно Кеті Перрі їздила в Діснейленд в компанії Шеннон. Виявляється, вона відчайдушно зазивала і Роберта Паттінсона, щоб провести там час утрьох, але Паттінсон відмовився, пославшись на небажання провокувати зайвий шум і плітки.

А ось сама Шеннон Вудворд дуже обурена чутками про те, що вона претендує на місце Крістен Стюарт .

У своєму мікроблозі вона написала: «ФАКТИ: Крокси це не модно, Обама народився в США, а я зовсім не намагаюся зустрічатися з Робертом Паттінсоном».


Що ж, тепер ми знаємо єдину дівчину в світі, яка не хоче зустрічатися з Робертом Паттінсоном.)))
Знову іронія, скажете ви?! Так, не заперечуємо і додамо, що все це лише їх ПІАР, ПІАР І ЩЕ РАЗ ПІАК. Причому і акторів і Кеті Перрі разом зі своєю подругою Шеннон Вудворд. Молодці, всі красиво пропіарилися!!!

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld