KAZAKY Працюють За Принципом «Я Особистість Творча – Хочу Творю, Хочу Витворяю!» (Фото)

Українська поп-група «KAZAKY» продовжує шокувати своїми творчими доробками закордоном! Хлопці знялися в екстравагантній фотосесії для V Magazine

 


 

 

 

Те що для українця шок, для американців в самий раз!
Тож не дивно, що українські «козаки» з епатажного гурту «KAZAKY» наразі працюють в Америці і активно розвиваються там.
Нагадаємо, що KAZAKY знялися у кліпі Мадонни. Відразу хочемо зауважити, що «KAZAKY» – це не просто танцюристи, а поп-група, яка співає і танцює на високих підборах. Не те, щоб ми сильно гордилися, а так для достовірності інформації у ЗМІ.
Так от, як виявилося, поява в відеоролику Королеви світової поп-сцени – не найвища планка, яку можуть взяти хлопці з гурту KAZAKY.
Тепер вони ще й знімаються у фотосесіях для найкращих світових модних глянців.

Наразі KAZAKY знялися у чорно-білій фотосесії для знаменитого американського журналу «V Magazine», в якій постали у досить екстравагантних образах: на фотографіях KAZAKY позують в жіночих панчохах, шкіряних плащах і в весільних сукнях.

Також, звичайно, не обійшлося без незмінного атрибута, який зробив групу популярною – високі підбори.

 

 

 

Фотографом, що працював із співочими танцівниками виступив знаменитий Нікола Формічетті.

 

KAZAKY про появу своєї візитної картки:

«Все починалося, як жарт, – розповів засновник групи Олег Жежель на сторінках журналу. – Ми просто якось приміряли каблуки, щоб подивитися, чи зможемо ми танцювати в такому взутті, як ми будемо в них рухатися. І, як не дивно, нам навіть сподобалося. Справа в тому, що у взутті на підборах ми не стали виглядати жіночно або безглуздо, а навпаки, – каблуки підкреслили нашу мужність».

Ось так то!!! 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld