Каньє Вест зрадив вагітній Кім Кардашян

Репер багаторазово зраджував вагітній нареченій з канадською моделлю

 


Канадська модель Лейла Гобаді зробила заяву на сторінках журналу Star, яка одночасно претендує на два статуси «» і «». 24-річна модель стверджує, що «займалася сексом з репером Каньє Вестом, в той час як його наречена Кім Кардашян чекає дитину». Виявилося, що репер зраджував вагітній нареченій після того, як вони з Лейлою зустрілися на одному з його шоу.

 

 

 

 

 

 

Інтрижка між репером і моделлю почалася ще в липні 2012 року і тривала навіть після того, як Кім оголосила про свою вагітність. Тоді Каньє пояснив своєї пасії, що його стосунки із зіркою реаліті-шоу «Сімейство Кардашян» – це тільки «хід для реклами і піару та нічого не означає».
Кажуть, поклав око на фігуристу Лейлу Гобаді в липні минулого року, коли побачив як модель танцює на його шоу в Атлантік-Сіті.

Незважаючи на те, що Кім Кардашян також була присутня на цьому концерті, репер доручив члену своєї команди розшукати Лейлу і запросити її за лаштунки. Каньє запросив дівчину випити з ним коктейль в нічний клуб AC’s HQ, а потім покликав її в свій готельний номер.
Але Лейла відмовилася, вважаючи, що події розвивалися дуже швидко. Після цього Вест дав дівчині та її друзям запрошення на свій наступний концерт в Монреалі.

Секс між репером і моделлю трапився після того, як Лейла якийсь час поспілкувалася з Каньє за сценою і пішла проводжати зірку в номер. Дівчина зізнається:

«Спершу ми почали пристрасно цілуватися – і в наступну хвилину я вже розуміла, що ми голі і займаємося сексом».

Наступна зустріч коханців відбулася в жовтні. Коли Кім ще не оголосила про свою вагітність і відпочивала в Майямі, а молоді люди перебували в Нью-Йорку.
Зараз пара теж знаходиться в різних містах. Навіть свій день народження Вест відсвяткував без Кардашян. За словами Лейли, артист навіть зв’язувався з нею на вихідних, проте вона не стала з ним зустрічатися.
Своє рішення розповісти людям про зраду Веста модель пояснила тим, що Кім Кардашян має право знати правду про батька своєї дитини.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld