Камалія нарешті вагітна. Фото

давно мріяла про дитину, і ось через десять років шлюбу знаходиться у цікавому положенні

 


 

Радісні осяйнули пресу та . Стало відомо, що 36-річна співачка Камалія вагітна. Нікому не секрет, що Камалія разом зі своїм чоловіком, мільярдером Захуром, давно мріяли про маля. І їх мрія нарешті здійсниться, адже Камалія нарешті завагітніла, про це свідчать , які з’явилися в Інтернеті. На світлинах помітний округлий живіт зірки.

Камалія продемонструвала своє цікаве положення на вечорі пам’яті Михайла Вороніна, на який спеціально прилетіла з Лондона.
Артистка з’явилася на сцені, заспівала кілька пісень і постала перед очима телекамер у вільному білій сукні з перловим поясом, який підкреслював цікаве положення співачки. Камалія нічого не коментує, але український шоу бізнес уже засипав її поздоровленнями. Давня подруга співачки Ірина Білик дізналася новину від журналістів, поспішила привітати подружжя і пообіцяла підтримку.

«Я думаю, коли Камалію будуть виписувати з пологового будинку, повірте, зателефонуйте і я кину всі свої справи, приїду з букетом і обов’язково привітаю”, – сказала Білик.

Камалія з чоловіком мільярдером Захуром так хотіли первістка, що навіть ходили до знахарок. Співачка також довго лікувалася від безпліддя. Мама співачки Інна Шмаренкова повідомила, що навмисно приховували цю подію, щоб вагітність проходила спокійно. Проте коментувати вагітність не хоче:

«Я на ці питання взагалі не відповідаю. Бог дасть, скоро все побачимо».

Нагадаємо, Камалія, дружина Захура, так довго лікується від безпліддя, що втратила будь-які надії на традиційну медицину. Вона заявила, що покладає свою надію тільки на білих відьом.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld