Іван Дорн одружується

Весілля співака і його давньої подруги відбудеться вже сьогодні в Одесі

 


 

Завидний наречений зібрався одружуватися. Такі повідомляють українські ЗМІ. поведе під вінець свою однокласницю Анастасію Новікову, з якою він живе в цивільному шлюбі ось уже п’ять років.

Преса повідомляє, що весільна церемонія має відбутися в Одесі вже сьогодні. Деталями прийдешнього одруження поділилася колишня партнерка Дорна по групі «Пара нормальних» Аня Добриднева. Проте співачка поспішила додати, що її немає в списку запрошених: співачка випадково почула про радісну подію в житті виконавця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наречений і наречена вчилися разом в одному класі, проте потім життя розвело їх. Одного разу Іван на відпочинку зіткнувся з Настею і раптом подивився на неї іншими очима. Між ними спалахнуло почуття. Молоді люди живуть разом вже п’ять років, знімають квартиру в Києві. Настя закінчила факультет дизайну Київського національного авіаційного університету. Закохані ретельно приховують свої відносини, адже імідж «майже одруженого» чоловіка може відвернути від сексапільного Дорна його численних прихильниць.

 

 


 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld