Ірина Білик збудувала для Дмитра Коляденко будинок, щоб разом там жити

Дмитро Коляденко розповів, що співачка Ірина Білик хоче знову з ним зійтися, ось тільки він, поки що не впевнений, що теж цього хоче


 

 

Хореограф та співак Діма Коляденко відверто поділився зі своїми фанатами подробицями своїх відносин з українською співачкою Іриною Білик.

Ірина Білик хоче знову жити з Дмитром Коляденко

Під час онлайн-конференції в kp.ua Дмитро Коляденко зізнався, що не дивлячись на давній розрив з Білик, вони дружать. Більше того, Ірина хоче, щоб вони знову були разом, а ось Коляденко сумнівається чи бажає того ж самого:

 

 
«Вона дуже хоче, щоб ми були разом. Дуже хоче, – розповідає Дмитро. – Вона і будинок красивий побудувала. І натякає: ось, тут плавай, тут – заграй. Не те, що будинок – це дача. Така красива! Просто я не очікував, що з таким смаком вона сама це побудує, без чоловіка. Сама! Тут – плавай, тут – відпочивай, тут – дитяча буде, тут – друга дитяча. Тут ми будемо кіно дивитися, тут ми будемо картоплю копати. Не знаю. Я думаю. Раніше жінки думали – виходити – не виходити. Зараз я думаю. Ну, вона, звичайно фантазерка. Вона говорить: «Чому ми з тобою раніше не одружилися? Ти б тоді від мене не пішов би». «Мамо, – кажу, – ти що, взагалі вже? Я тобі подарував три каблучки з діамантами! Ти каблучки брала, – кажу, – а на весілля не приходила». Вона говорить: «Я такого не пам’ятаю». У неї, як все стерлося. Я їй починаю розповідати, як ми з нею жили. Я кажу: «Ну, Ірочка, я з тобою не можу жити. Я з тобою лаюся, я тарілки б’ю, я дивани викидаю, я картини ріжу, я тебе ревную сильно». Вона нічого не пам’ятає. «Я тобі сукні порізав, я тобі косметику всю позаклеював суперклеєм». Вона нічого не пам’ятає. Вона пам’ятає, що я хороший. А я теж пам’ятаю, що вона чудова жінка, чудова актриса. Не знаю … Ми зараз граємося в ігри під назвою: «Дружба, подаруночки». Робимо один одному подаруночки. Домовилися в неділю повечеряти з дитиною. Поки ось так, балуємся».

 

 

 

Відзначимо, що ще в червні Дмитро Коляденко заявив, що в нього є дівчина і в наступному році він планує одружитися з нею. Подейкують, що Дмитро завів службовий роман зі співачкою Дєвушка Блонда.

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld