Ірина Білик та Дмитро Коляденко відновили стосунки

Екс-подружжя та одна з найвідоміших пар України, схоже, знову разом

 


 

 

 

У пресі давно поширювалися різні чутки про життя співачки Ірини Білик та хореографа Дмитра Коляденко: і те, що Коляденко розповів, що хоче знову з ним зійтися, ось тільки він, поки що не впевнений, що теж цього хоче, і те, що Білик має кохану людину, проте, хто це старанно приховує, і те, що Коляденко активно шукає супутницю життя і серйозно налаштований на одруження у 2013 році, та ніяк не може знайти жінку, яка б йому підійшла. Та все ж багато хто вірить, що Дмитро й досі закоханий у Ірину Білик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Один з лютневих випусків шоу «Говорити Україна» був присвячений саме темі особистого життя Діми Коляденка, де шоу-мен поділився:

 

 

Самотність – це дуже сумно. Я хочу одружитися в 2013 році, це моя мрія, правда! Мені хотілося б бути поруч із жінкою, тримати її за руку, хотілося б ще одну дитину. Але мені складно знайти свою супутницю по життю.

 

Під час запису ток-шоу вдалося зв’язатися по телефону з Іриною Білик, яка розповіла наступне:

 

 

У нього (Діма Коляденко – ред.) після мене не було жодної дівчини, подарунки він дарує мені. Також називає добрими словами … Але після наших з’ясувань відносин , в пориві гніву та ревнощів було таке, що він хотів мене вбити – Діма дуже пекучий і емоційний хлопець! Я боюся цього … Що я сказала б, якби Діма прийшов до мене і запропонував все відновити? Думаю, сказала б: «Давай спробуємо пожити тиждень разом, якщо вийде».

 

 

І от вам ! В нещодавньому інтерв’ю «Козирне життя» співачка проговорилася, що зараз її коханий і є хореограф , з яким вона розлучилася 6 років тому, проживши в шлюбі 4 роки.
Пара разом уже два місяці, також Ірина Білик зізналася, що хоче народити Дімі доньку.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld