Гвінет Пелтроу і Крістен Стюарт дратують громадськість

Актриси разом із очолили рейтинг найбільш дратівливих знаменитостей

 


 

Виявляється, є рейтинг не тільки найпопулярніших, але і найбільш дратівливих знаменитостей, який очолили досить несподівані персони. Журнал «Стар», опитавши своїх читачів, склав список серед зірок, які дратують простих людей.
Очолила рейтинг найбільш дратівливих знаменитостей Гвінет Пелтроу. Виявляється, поради, які актриса постійно роздає в інтерв’ю, а також на своєму сайті, діють на нерви багатьом: рецепти, якими вона ділиться, складаються, в основному, з дуже дорогих продуктів, а «уроки стилю» від Гвінет Пелтроу основані суцільно на дорогому дизайнерському одязі. Таке мало кому сподобається.

 

 

не роздає поради і нікого не повчає. Але одні глядачі впевнені, що у неї немає акторського таланту, інші вважають її гордовитою, треті не можуть пробачити їй роман з Робертом Паттінсоном, четверті зляться за зраду Роберту Паттінсону … І все це разом призвело актрису на «почесне» друге місце серед найбільш дратівливих знаменитостей. На третьому місці опинилася Дженніфер Лопес, яка поводиться, як вважають читачі, занадто гордовито, як «діва».

 

 

 

 

 

Четверте місце у Джона Майера, чиї численні романи принесли йому звання бабія, а недавній розрив відносин з Кетті Перрі явно не додав популярності.

Як не дивно, виявився всього лише на 8 місці, – на 11, , маючи 16 місце, виявилася менш дратівливою, ніж (15 місце), а , який постійно викликає роздратування не тільки у глядачів, а й у знаменитостей, опинився в цьому списку всього лише двадцятим.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld