Групу «KAZAKY» в Росії назвали «петушками»

Російські козаки з нагайками протестували проти виступу української групи «»

 


 

 

 

Українська поп-група «KAZAKY» опинилася в центрі російського скандалу з ухваленням закону про заборону пропаганди гомосексуалізму. Такі повідомляють російські та українські ЗМІ.
Близько 50 козаків вийшли на пікет у місті Перм біля нічного клубу «Q2» з протестом проти виступу української групи KAZAKY. Під гармонь учасники пікету у формі і з нагайками співали «Любо, братці, любо» та інші козацькі пісні. Біля головного входу в клуб чергували близько 30 охоронців, а також співробітники ОМОНу.

Координатор національно-визвольного руху Пермського краю Антон Марамигін сказав:

«Горде ім’я «козаки» носили наші предки, це ім’я покривали кров’ю і потом. І це ім’я опоганюють наші вороги, ці «петушки», які приїхали до нас виступати. У нас на федеральному рівні заборонена пропаганда гомосексуалізму. Найстрашніше, що господар цього закладу – депутат – протегує пропаганді в чистому вигляді, привчаючи нашу молодь до хлопчиків на підборах і в стрінгах, які танцюють і лижуть одне одного».

 

 

 

 

 

 

 

 

Він також додав:

«Зараз в Яндексі ви набираєте «козаки» і вилазить ось ця нісенітниця. Не Платов, не Бакланов, не Єрмак Тимофійович, ні інші великі воїни землі російської, а ось ця мерзота».

Арт-директор клубу у свою чергу відзначив, що все пройшло спокійно, і,

«якщо назва групи, на думку протестувальників, порочить ім’я козаків, нехай вони вирішують це юридично».

Нагадаємо, Казаки активно працюють і розвиваються закордоном. Хлопці знялися в екстравагантній фотосесії для V magazine, а також знялися у кліпі самої Мадонни.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld