Голий Джастін Бібер співав бабусі серенаду під гітару. Фото

Скандальні знімки Бібера на яких він прикрився лише гітарою з’явилися в таблоїдах

 


продовжує епатувати публіку. Заокеанські ЗМІ не встигають висвітлювати усі і безпрецендентні витівки кумира усіх тинейджерів. То випорожнився (сходив по-маленькому) на публіці, то зіпсував портрет Білла Клінтона, то плюнув в обличчя ді-джею в клубі. Інтернет наповнений фотографіями артиста зі спущеними штанами і відкритими трусами, і новинами про його розрив з красунею Селеною Гомес. Така поведінка не дивує хіба що , там то до такого звикли.

Але й цього виявилося недостатньо: у розпорядженні репортерів американського сайту TMZ виявилися скандальні знімки зовсім голого артиста, який у такому вигляді відправився вітати рідну бабусю з Днем Подяки!

Справа була в минулому році, однак компрометуючі співака спливли тільки зараз. У листопаді 2012-го Бібер гостював в Канаді в будинку самої відданої шанувальниці свого таланту – рідної бабусі. Вирішивши привітати стареньку зі святом, абсолютно голий Джастін Бібер, прикритий однієї гітарою, заявився на поріг кімнати бабусі, постукав і, коли вона відкрила двері, заспівав їй серенаду. У цей час невідомий фотограф (очевидно, хтось із друзів або команди артиста) робив знімки з боку. Саме це джерело не тільки поділився з таблоїдом знімками, а й розповів про реакцію бабусі на вчинок онука. Старенька наказала Біберу повернутися в свою кімнату і негайно одягнутися.

До речі, все більше зіркових колег починають тривожитися за Джастіна, який останнім часом все частіше поводиться неадекватно і провокує . Наприклад, актор Марк Уолберг (сам батько чотирьох дітей) в недавньому інтерв’ю з британським таблоїдом The Sun вельми емоційно відреагував, коли мова зайшла про Бібера, в концертному автобусі якого напередодні знайшли травичку.

«Гей, Джастін, ти чуєш? Припиняй пустувати! – Заявив Уолберг. – Будь хорошим хлопчиком, підтягни штани і припиняй курити травичку, зрозумів, маленький зас ** нець?»

 


 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld