Голий Джастін Бібер «попав» в інтернет. Фото

! Фотографії голого Джастіна Бібера потрапили в інтернет


 

Оприлюднення скандальних та з Джастіном Бібером є наслідком крадіжки у співака власного ноутбука та камери. Нагадаємо, інцидент стався прямо під час чергового концерту кумира усіх тінейджерів. Співак зізнався, що на комп’ютері та відеокамері зберігалося багато особистої інформації …
Тож «власник» крадених речей вже користується здобутим трофеєм, і та сама особиста інформація Джастіна Бібера вже стала з’являтися в інтернеті.

 

 

 

Для початку у Всесвітній мережі з’явилася фотографія голого Джастіна Бібера. Втім, менеджер співака заперечує, що це його підопічний, так як точної особи на фотографії не видно, а татуювання як у Джастіна Бібера можна було і домалювати. Потім у соцмеркжі Твіттер з’явився новий користувач, який виклав пару відеороликів з вкраденого ноутбука Бібера. На одному ролику Джастін ще зовсім юний дивиться у вікно на юрбу прихильниць.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На другому відео Бібер, вже більш дорослий, висипає щось на сплячу на диванчику людину, бажаючи таким чином пожартувати над ним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І якщо причетність до оголеної фотографії заперечує, то відеоролики він явно визнав, так як в Твіттері розгорілася суперечка між ним та власником цього акаунта.

Судячи з метушні Джастін Бібер, теперішній власник камери та ноутбука і таємничий користувач Твіттера по імені gexwy може ще багато чим «порадувати» користувачів Інтернету і викласти ще більше відео і фотографій, що і обіцяє зробити в найближчі години.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld