Геї В Яких Впевнений Джигурда: Кіркоров, Білан, Леонтьєв, Лазарев…

Російський та український актор, бард, заслужений артист Кабардино-Балкарської АРСР та просто скандальний шоу-мен назвав прізвища геїв-знаменитостей вітчизняного шоу-бізнесу


 

 

 

У GlamourNewsNet відразу назріло питання: яким чином Микита Джигурда впевнений у гомосексуальності вище названих артистів???

І яким способом він це перевіряв, ну раз такий впевнений?!!))))))))
Та про все по порядку.

 

Отож, знаменитий своєю скандальною харизмою Микида Джигурда не зупиняється на досягнутому. Цього разу він вирішив поскандалити з усією шоу-бізнесовою елітою.

 

 

 

В одному зі своїх останніх інтерв’ю Микита Джигурда назвав співаків, яких вважає гомосексуалістами. Якими фактами керувався Джигурда при визначенні сексуальної орієнтації зірок – невідомо, але, тим не менш, він влаштував справжній своїми висловлюваннями.

 

 

«Кіркоров, Білан, Леонтьєв, Лазарев, який грає в роман з Лерой Кудрявцевої, Андрій Данилко – тобто ті геї, в яких я впевнений. Цих прізвищ багато. Питання йде про суть, без під * блення. Пропоную їм це зробити, вчинити в ім’я ідеї. Якщо вони розуміють, що вони – тонкі і ранимі істоти, то вони повинні усвідомити, що покарання для дорослих за їх справи немає», – заявив Микита Джигурда.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, Джигурда пояснив причину, за якої всі ці люди мовчать (про свої сексуальні вподобання та орієнтацію – ред.) – вони просто бояться втратити свою популярність і гроші від концертів, на які ходять жінки.

 

 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld