Гайтана презентувала емоційний кліп, у якому постала в новому зворушливому образі. Фото, Відео

  вразила глибиною почуттів, розповідаючи зворушливу історію у новому емоційному на пісню «My everything»


 

 

Гайтана презентувала новий на пісню «My everything». Композиція стане саундтреком до фільму «Feathered Dreams» («Легка, як пір’їнка»).
Режисером нового кліпу Гайтани став Кадім Тарасов. Гайтана з’явилася в кліпі в новому зворушливому образі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співачка поділилася враженнями від створення пісні і кліпу:

«Коли мені запропонували написати саундтрек до фільму «Легка, як пір’їнка» я відразу ж почала активно переглядати епізоди цієї кіно-роботи, прочитала сценарій і зрозуміла, що історія головної героїні дуже близька моєму серцю. Пісня вийшла дуже емоційною.

У новому відео я постала в незвичному для себе драматичному образі, без сонячної посмішки, із сумом в очах. Фільм і пісня мають глибокий зміст. Мені хотілося передати кожну емоцію, кожен штрих цієї картини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми вперше працювали з командою Кадіма Тарасова, і я залишилася задоволена всім – і процесом зйомок, і результатом, який вийшов. Режисер зміг відчути мене до глибини душі, він надихав мене і «нагодував» своєю творчою енергією. Знімальний день пролетів немов мить. Ідеї та бачення Кадіма здалися мені дуже близькими.

 

 

 

Ми намагалися провести певну паралель з героїнею фільму. Мені здається, у нас вийшла незвичайна історія, в якій перегукуються два образи, що розповідають одну історію життя.

 

 

 

Образ з червоним платтям був придуманий режисером. Цей наряд підкреслює драму історії, яку ми розповідаємо глядачеві, показує темперамент цієї пісні і фільму, біль і надію героїні.» – розповіла Гайтана.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld