Гайтана не вийшла заміж через своїх родичів

Едуард Клім розповів про всі причини скасування весілля з Гайтаною

 


 

Днями українська   опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі , на якому вона сидить в холодильнику, також на світлині був напис «Свадьбы не будет!». Таким чином Гайтана сповістила про відміну весілля зі своїм продюсером Едуардом Клімом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, 24 березня, співачці виповнилося 34 роки. Саме в свій день народження зірка планувала зв’язати себе вузами шлюбу зі своїм коханим Едуардом Клімом. Церемонія одруження повинна була пройти на Гаваях.

 

 

 

 

 

 

Як виявилося, піти під вінець виконавиці завадили її ж родичі. Подробицями і своїми емоціями з цього приводу поділився екс-наречений.

«Мені дивно говорити на ці теми, це неприємна історія. Суть полягає в тому, що родичі Гайтани передали інформацію про якихось забобонних речах: які дії в цю дату небажано здійснювати, наприклад, літати через океан . Ми почали на цю тему спілкуватися і в якийсь момент я сказав: “Добре, все відміняємо і я їду відпочивати». – розповів Едуард ТСН.

Клім зізнався, що дуже засмучений тим, що довелося скасувати церемонію.

«На сьогоднішній день я просто все скасував. Організація такого процесу – нелегке заняття. Розраховувати і робити знижку на якісь забобони, я не звик. Грубо кажучи, коли буде біла смуга, щоб все було можна, тоді повернемося до питання і будемо обговорювати . Якщо чесно, мене це дратує. Ми зараз знаходимося не разом. Гайтана поїде працювати, а я, після всього цього, маю повне право поїхати відпочити один. Сподіваюся, коли я трохи відійду від цього шоку – подумаю, що робити далі».

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld