Фотографії зради Крістен Стюарт з Рупертом Сандерсом насправді підроблені. ФОТО. ВІДЕО

Появилися вагомі докази того, що історія зі зрадою і фотографіями актриси і режисера – придумана  


 

 

Такі висновки дозволяє зробити , яке появилося в Інтернеті. Автор ролика намагається довести, що фотографії актриси Крістен Стюарт і режисера Руперта Сандерса, які «вивели їх на чисту воду» і поставили на них климо зрадників надовго, насправді – підробка.

Автор відео детально «розглянув» усі дрібниці на фото і показав, що пропорції на знімках порушені. Наприклад Руперт Сандерс в реальності набагато вище, ніж той білий паркан, на якому спертий якийсь чолов’яга.

 

 

 

 

А Крістен насправді набагато нижче, ніж на тих фотографіях. Та подивіться на іншу фотографію, тут актриса вища, може на підборах!))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, акторку підвів манікюр, який то з’являється, то зникає на фото.

Мимоволі напрошується питання: з ким же насправді Руперт Сандерс фотографувався? Творець відеоролика припускає, що це – людина, чиє обличчя легко переробити в обличчя Крістен за допомогою фотошопу, і чия кар’єра злетіла, а ім’я стало відоме всім саме завдяки цим фотографіям – Ліберті Росс. На його думку, режисер і його дружина зробили ці знімки для того, щоб привернути увагу до себе і додати популярності.

 

 

При такому розкладі випливає інше питання: чому Крістен Стюарт кинулася публічно вибачатися перед Робертом Паттінсоном практично відразу після публікації фотографій? З цим у «детектива» все просто, він припускає, що Стюарт стала жертвою шантажу, або учасницею цієї угоди, від якої виграли всі четверо: і Крістен, і Роберт, і Руперт, і Ліберті, що звичайно, більш ймовірніше, ніж шантаж, крім того, що Роберт простив Крістен.
А ви як думаєте?

 Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld