Екстрасенс СТБ винен у вагітності Могилевської

Учасника проекту «Битва екстрасенсів» звинуватили у причетності до цікавого положення Наталії Могилевської

 


 

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що 37-річна українська чекає дитину. Першим про це повідомив журнал «Україна» спираючись на інформацію від наближеного до співачки джерела.

Наталя Могилевська не раз заявляла, що збирається народити, тож такому повідомленню охоче повірили. Повідомляється навіть особистість майбутнього батька, ним виявився музикант, який пише пісні для Могилевської, цю інформацію повідомив джерело в команді співачки з концертного туру.

«Могилевська знаходиться на 2 місяці вагітності і приховує цей факт від журналістів. Вона перестала вживати алкоголь і харчується виключно фруктами», – розповіло джерело з команди артистки.

Сама ж співачка не оголошувала про вагітність і не скасовувала заплановані концерти. А помічниця артистки запевняє, що в найближчі 9 місяців у Наталі ніхто не народиться, а слова про вагітність вирвані з контексту.

«Ця інформація неправдива. Не знаю, звідки ці чутки пішли, швидше за все, з сюжету на СТБ, де екстрасенс сказав, що наступного року у Наталі буде дитина», – каже помічниця Могилевської.

Одна з подруг Наталії, яка близько з нею спілкується, теж заперечує цікаве положення артистки:

«Наташа ділиться зі мною всім, і я б однією з перших дізналася б про таку новину. Так що це нісенітниця».


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld