Джастін Бібер зраджував Селені Гомес з Ріанною

У Бібера був дворічний роман з Ріанною, який тривав під час стосунків співака з Селеною Гомес

 


 

 

 

Черговий і любовний трикутник серед «жителів» шоу-бізнесового Олімпу. Виявляється, у розпал романтичних відносин з Селеною Гомес зраджував їй з Ріанною. Але ще більш сенсаційною новиною є те, що свій роман вони приховували цілих 2 роки. Принаймні так вважають зарубіжні видання.


Журнал Life & Style помістив на обкладинку сенсаційну історію: виявляється Джастін Бібер зраджував Селені Гомес з Ріанною. Це нібито відбулося в лютому 2011 року, коли Джастін і разом відвідали баскетбольний матч (дивіться нижче).
Саме це, на думку журналістів з Life & Style, і стало головною причиною, чому розлучилася з Джастіном Бібером в грудні минулого року – вона дізналася про ту зраду. Журнал пише, що це «було для неї як поріз ножем, бо це сталося в лютому 2011, коли Селена Гомес і Джастін Біберзустрічалися кілька місяців і були закохані».

Представники Ріанни вже назвали цю історію вигаданою і припустили, що чутка могла народитися від того, що Джастін дійсно часто дзвонив Ріанні щоб попросити у неї поради у відносинах з дівчатами.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld