Джастін Бібер розсердив батьків британських підлітків

Джастіна Бібера обожнюють мільйони дівчат-підлітків, зате їхні батьки обурені поведінкою співака

 


 

 

 

І знову з британським співаком Джастіном Бібером. На цей раз виконавець розлютив батьків британських підлітків, які витратили багато грошей на його концерт.

За провальний виступ у Лондоні 4 березня повинен буде виплатити штраф у розмірі 450 тисяч доларів. Через те, що запізнився на власний концерт, йому довелося виступати довше, тому міська адміністрація вимагає по 15 тисяч доларів за кожну хвилину.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Такий штраф – норма для Лондона, де за занадто довгий виступ були оштрафовані навіть легендарні Rolling Stones. Але британців обурила і сама поведінка молодого співака. Запізнившись на 2 години, він тепер запевняє, що його виступ було затримано всього лише на півгодини з технічних причин. Однак знайшлися очевидці, які запевняють, що Бібер заявив, що це його шоу, і він приїде, коли захоче. А головною причиною запізнення називають … комп’ютерні ігри, мовляв співак загрався і тому спізнився.

У вівторок пізно ввечері розсерджені батьки деяких дівчат, вимушених поїхати додому, не дочекавшись концерту, приїхали в готель, де зупинився Джастін Бібер, але співак не став з ними розмовляти, тому батьки пішли, залишивши саморобні плакати, на яких написано “Justin Thiever” ( від англійського thief – злодій) і “Ти пустив на вітер наші гроші і розбив серця наших дочок”.

Сам Джастін Бібер запевняє, що все це нападки преси, а він – набагато кращий, ніж про нього пишуть.

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld