Джастін Бібер обманув своїх фанатів. Відео

Виявляється, що історія з крадіжкою ноутбука Джастіна Бібера і оприлюднення особистих та співака, насправді вигадка його самого


 

«порадував» усіх своєю кмітливістю))) Виявляється, що метушня навколо крадіжки у співака власного ноутбука та камери – ретельно спланований рекламний хіт. Сам факт викрадення особистих речей Джастіна Бібера підтверджений прес-агентом виконавця, а також поліцією міста Такома, штат Вашнгтон. Нагадаємо, інцидент стався прямо під час чергового концерту кумира усіх тінейджерів. Після чого, співак зізнався, що на комп’ютері та відеокамері зберігалося багато особистої інформації, яка стала з’являтися в інтернеті: фото голого Джастіна, відео зі співаком.

Та, як виявилося, Джастін обвів навколо пальця не лише своїх фанів, а й пресу. У Твіттері з’явився чоловік по імені gwexy, який, обіцяв викладати особисті фото і відео Бібера з викраденого ноутбука. Для більшої переконливості, Джастін навіть трохи посварився з таємничим твіттеряніном.

А в призначений час у вигляді «особистого відео» співака з’явився новий відеокліп з Ніккі Мінаж «Beauty and a Beat».

Тож вся ця інтрига в Твіттері виявилася звичайним рекламним трюком, щоб привернути до нового відео якомога більше людей.

Сам Бібер пояснив, що просто втомився від чуток навколо свого імені про «смерті, лікування гормонами, знову смерті …» і вирішив теж взяти участь в цьому.

Justin Bieber – Beauty And A Beat ft. Nicki Minaj


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld