Джастін Бібер найгірше носить штани

Штани в стилі Джастіна Бібера названі гіршим модним трендом століття

 


 

 

Двадцять першого століття всього 13 років, але вже названа десятка найгірших модних трендів цього сторіччя. Очолив список , якого вже давно всі благають: Підтягни штани!

Модний сайт jonesandjonesfashion.com провів опитування серед своїх відвідувачок на тему, які тренди вони вважають справжнім нещастям. Відвідувачки сайту – це молоді жінки і дівчата, які стежать за модою і відмінно розбираються не тільки в жіночому, але й у чоловічому одязі. Що, на їхню думку, вважається головними модними провалами?

Демонстрація трусів спід спадаючих штанів названа найгіршим трендом цього століття. Зрозуміло, у всьому винять Джастіна Бібера, який часто «виблискує» трусами:

 

 

 

Поп-зірки, такі як Джастін Бібер, подають дійсно поганий приклад, прищеплюючи цей жахливий тренд. Принаймні, Бібер може дозволити собі чисті білі труси. Єдине, що може виглядати гірше, ніж таке, – це коли з-під штанів визирають брудні труси, – вважають відвідувачки сайту.

 

 

 

 

На другому місці розташовуються джеггінси – джинсові легінси. Третє місце у яскравих спортивних костюмів, які вже були названі гіршим одягом за останні 50 років. Шкіряні штани посіли 4 місце. Дешева біжутерія так не подобається дівчатам, що її помістили на 5 місце.

Короткі спокусливі шортики, схоже, подобаються тільки чоловікам, тому що представниці прекрасної статі віддали їм 6 місце в списку найгірших трендів цього століття.

Джинсовий верх і джинсовий низ – 7 місце, а це значить, що потрібно носити щось одне: або джинсову куртку, або джинсові брюки:

Восьме і дев’яте місця поділили між собою підробки дизайнерських сумок і постійне носіння спортивного одягу. І, нарешті, десяте місце – сандалі з шкарпетками.

Організатори опитування кажуть, що його результати свідчать про те, що дівчатам не все одно, в чому ходять їхні хлопці, і вони готові допомогти визначитися зі стилем … За умови, що у хлопців підтягнуті штани!

 

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld