Діма Монатік заспівав в дуеті з луцьким репером. Відео

Дуетна композиція Діми Монатіка і Kavalero “Клавіши” написана під враженнями від пісні Тіни Кароль

 


 

Танцівник, виконавець і автор пісень Дмитро Монатік продовжує дивувати і приємно вражати своєю творчою діяльністю не лише своїх прихильників і фанатів, а й весь зірковий Олімп українського шоу бізнесу, адже ніхто не залишиться байдужим до творчості цього талановитого хлопця, творчий потенціал якого безмежний.
Новим творчим експериментом Дмитра Монатіка стала спільно робота над піснею «Клавіши», записаною з луцьким репером Kavalero, і відео на дану композицію. Як розповів сам автор пісні, ця пісня написана під враженнями від прослуховування пісні Тіни Кароль «Ніжно».

«Якщо чесно, як завжди цей трек я почав писати спонтанно, десь наприкінці осені 2012, коли почув пісню Тіни Кароль «Ніжно», – розповів Kavalero.

Перша україномовна пісня виконана Монатіком вже отримала позитивні коментарі, на пісню викликав лише позитивні відгуки і похвалу.
запевнив, що йому байдуже в якому стилі працювати, аби це було професійно і щиро. А в даній пісні його зацікавили стиль написання українського тексту та чесність автора Kavalero.

«Я дуже люблю чесну музику, спрямування якої для мене абсолютно неважливе. Щодня приходить багато різних пропозицій про дуетні виконання, але творчість – справа суб’єктивна! Почувши трек свого земляка Kavalero “Клавіші”, я зрозумів, що не зможу відмовити – чесність, цікаві словосплетіння і українська мова зробили свою справу. Більше того, мій «перший альбом», який знаходиться в моєму особистому архіві (сміється), створений мною у 16-річному віці під враженням таких французьких реп-груп, як “One shot” і “I am. Я всією душею за творчі експерименти, мені здається, що у артистів має бути здорова конкуренція, стимулююча до особистісного зростання, а не до заздрості”, – говорить Діма Монатік.

Сам автор пісні зізнається, що після того, як Монатік заспівав приспів, він і уявити собі не може, що хтось міг би зробити це краще.

Дивіться і слухайте й ви кліп “Клавіши”!

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld