Діма Клімашенко Не Тримає Зла На Хамку З Трамвайної Зупинки Настю Приходько

 

Скандалістка Настя Приходько у відповідь на свої хамські висловлювання про «Гарячий Шоколад» отримала від гурту титул «Трамвайна бабуся», а Клімашенко списав ситуацію на складний період в житті співачки


 

 

Нагадаємо, що скандальна історія розпочалася із непристойно-хамських реплік співачки Анастасії Приходько в сторону «Гарячого шоколаду».

Настя просто таки попустила групу у Твіттері. Та дівчата не затрималися з відповіддю.
Вони почали нагадувати Насті про те, що вона неодноразово знімалася в еротичних фотосесіях, і про те, що їй не соромно було роздягатися і показувати на загальний огляд своє тіло.

«Вивергати хамські репліки на рівні трамвайних бабусь – це дійсно ознака великого розуму… Куди нам до тебе, – написали учасниці гурту «Гарячий шоколад» у своєму Твіттері.
А от продюсер гурту «Гарячий шоколад» Діма Клімашенко цілком поблажливо і лояльно прокоментував скандал, що трапився з його підопічними.

За словами Дмитра Клімашенко, він співпрацював з Настею Приходько й тому трохи знає її характер. Дивно, але він не став ображати її у відповідь і говорити про неї несусвітні брудні подробиці.

«Я дуже добре ставлюся до Насті Приходько і вважаю її талановитою співачкою, ми співпрацювали з нею, і вона прекрасно виконала пісню, яку я написав для неї. Я не знаю, чому вона так поводиться, може, це якийсь складний період в її житті, може, це заздрість. У будь-якому випадку ми не тримаємо зла на неї, – прокоментував скандал Дмитро Клімашенко.

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld