Діана Арбеніна помітно погарнішала. Фото

Рок-зірка сильно схудла і змінила зачіску. Співачку відразу запідозрили у новому коханні

 

 


 

Російська рокерша разом зі своєю групою «Нічні снайпери» влаштувала красиве шоу на рок-фестивалі «Нашестя-2013», на якому вони виступили в ролі Одних із хедлайнерів другого дня рок-фестивалю. Співачка з музикантами відіграла великий сет, що складався в основному з ліричних композицій. А під кінець виступу в небо злетіли білі паперові голуби. Виглядало все дуже красиво і романтично.

Та пресу не так вразив виступ Діани Арбеніної, як її зовнішній вигляд. Шоу бізнес останім часом тільки й обговорює про хороший вигляд співачки, всі твердять про помітно схудлу Діану і про те, що вона почала користуватися косметикою у повсякденному житті. Тож, не дивно, що і поширилися чутки про нове таємне кохання Діани Арбеніної.

Що ж, GlamourNewsNet (Новини Шоу Бізнесу) теж відзначив помітні зміни зовнішності Діани, зокрема, на тому ж фестивалі. Про це свідчать виступу виконавиці. Діана Арбеніна помітно пострункішала, коротко і модно підстриглася, засмагла. При цьому стала ще жіночнішою. Ймовірно, велику роль зіграв і макіяж – красиво підведені повіки і натуральний мейк-ап. Та й очі блищали, як у закоханої.


Проте, в оточенні співачки говорять, що чутки про сильні почуття до когось засекреченого сильно перебільшені. Та й немає часу у Арбеніної на любов: діти, гастролі і творчість віднімають все час.

«Через кілька днів у мене день народження, але гучно святкувати не буду. Після «Нашестя» їдемо в Пітер, потім – Одеса. Так і живемо! – усміхається Арбеніна.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld