Бумбокс потішили шанувальників новим кліпом. Відео. Фото

Гурт презентував довгоочікуване на пісню «Дитина»

 


 

 

 

Гурт «» порадував шанувальників презентувавши свіжу відеороботу на композицію «Дитина». А радує фанатів групи не лише сам факт виходу нового кліпу на екрани, на якого чекали з нетерпінням, а сама пісня та робота «Бумбокс» цілому, яка отримала лише позитивні коментарі після перегляду.

Глядачі вважають, що група повернулася до своєї початкової форми і цьому дуже раді. Ось деякі з коментарів:

 

СИЛЬНО! Прям возродились я бы сказал!

 

Ось це той самий Бумбокс, який ми всі любимо..))
пісня захопила з перших секунд)

 

дякую..) те, що треба)

Дуже подобається)
Дякую вам!
Продовжуйте радувати всіх якісною музикою і своїм талантом!

 

Молодцы, что вернулись к старому стилю! Это действительно ВАШЕ!
Именно за такую лирику мы вас и любим

 

Музика настільки легка і приємна, що певні піки енергетики під час пісні викликають найкращі емоції. продовжуйте писати і співати. чекаю нових альбомів, як свята. досить рідко вони виходять, можливо звідси і така якість замість безглуздого штампування по 2-3 штуки на рік…

 

Люкс. Співайте українською…

 

«Дитина» – п’яте відео, зняте для Бумбокса Володимиром Лертом. На рахунку режисера такі кліпи гурту, як «Наодинцi», «Поверхи», «За буйки», «Пішла геть». Тим складніше було Володимиру працювати над кліпом «Дитина» – в цій роботі немає динаміки, як у «Пішла геть» і переживань героїні кліпу «За буйки», куражу «Поверхів» і драми «Наодинцi». За сюжетом, музиканти групи збираються разом і грають пісню «Дитина». Ми бачили такі відеокліпи тисячі разів, скаже глядач і буде правий. Але чи так все просто?

 

Це прозвучить дивно, але складнішого монтажу ніж кліп «Дитина» у мене ще не було. Виявилося, що давити автомобілі і влаштовувати вечірки у п’ятизіркових готелях значно простіше, ніж показувати, нехай навіть у жартівливій формі, внутрішній світ музикантів. Зі сторони усе виглядає значно простіше – учасники гурту Бумбокс беруть в руки інструменти і… І тут починаються труднощі. Це репетиція? Вони грають? Розмовляють? Жартують? З глядачем? Між собою? Шість разів я перемонтовував кліп і шість разів результат мене не влаштовував. Здається, лише на сьомий раз мені вдалося досягнути відчуття інтимності, зробити із цього музичного відео пропуск до внутрішнього світу Бумбокс-family». – поділився Володимир Лерт.

 

Андрій Хливнюк про кліп «Дитина»:

«Дитина» – відео з нового альбому Бумбоксу, над яким ми зараз працюємо в студії «З ранку до ночi». Ми зняли це відео у вересні 2012 року і завдання, що стояло перед Володимиром Влітку, режисером кліпу, була непростою. Йому потрібно було зняти не тільки цікаве відео на ліричну пісню, але зробити це не гірше, інших його кліпів для Бумбокса. Адже пісні “Поверхи”, “За буйки”, “Пішла геть” стали хітами – їх подивилося кілька мільйонів глядачів. У розмові зі мною Володимир Лерт говорив, що зйомки кліпу “Дитина” – це етап в його і нашій творчості. І я впевнений, що Володимир з честю зробив свою справу. Мені приємно переглядати цей кліп. Це легка, ніжна, не без сатири робота, яка, сподіваюся, розрядить атмосферу музичних відео сьогоднішнього дня.

За матеріалами прес-служби гурту.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld