Борис Апрель «відформатував» своє обличчя. Фото

все більше перетворюється на красиву дівчину


 

 

Екс-фабрикант , який найбільше запам’ятався глядачам шоу своєю неординарною зовнішністю, зокрема прагненням співака бути схожим на дівчину-білявку, знову дав привід для обговорення своєї зовнішності.
Зараз уже ні для кого не секрет, що Борис Апрель остаточно визначився зі своїм обліком у суспільстві. Нагадаємо, що Апрель все ж пробував бути хлопцем-брюнетом і навіть з’явився у такому образі в кліпі, та під час перебування на гастролях у Китаї, виконавець знявся у для тамтешнього глянцю і постав на світлинах в образі гламурної білявки. Тож тоді і стало зрозуміло, що «жіноче єство» у Бориса перемогло чоловіче і він став схожий на красиву дівчину.
І ніби всі вже до цього звикли, та недавно співак знову дав привід обговорити себе. Судячи з останніх Бориса Апреля, він трохи підкоригував свою зовнішність – його губи помітно збільшилися!

Хоча, може бути, це всього лише вдалий макіяж, або ж Борис Апрель навмисне робить таке обличчя. Дивіться, як змінювався Борис Апрель на шляху до становлення себе як жінки)))

Клікніть по зображенню для перегляду


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld