Борис Апрель розкрив секрети своєї краси. Фото

розповів, чому він так гарно виглядає

 


 

Епатажний співак розкрив секрети своєї краси на конференції на E-motion.tochka.net. Виконавець розповів про свій вигляд після того, як одна прихильниця помітила, що Апрель завжди добре виглядає.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секрети краси: сон – обов’язково, але тільки ви не повинні спізнюватися, але повинні висипатися. Вранці пийте воду – склянку теплої води, – порадив Апрель. – Пийте трав’яні чаї. Щоранку і перед сном протирайте обличчя шматочком льоду. Будь ласка, забудьте, що таке дієти – вони не діють. Я – вегетаріанець, тому в мене свій раціон.

 
Борис Апрель також відповів на ще деякі питання конференції:

 

 

 

- У тебе є друзі нетрадиційної орієнтації?

 

 

 Я підтримую ЛГБТ-спільноту. Я не пропагую це, але в моєму оточенні є люди нетрадиційної орієнтації. Я вважаю, що в нашій країні повинна бути рівноправність, не повинно бути дискримінації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Ти зараз закоханий?

 

 

 

Я закоханий у життя. Я закоханий в кожен момент. Я розумію, що потрібно цінувати кожен момент. Потрібно цінувати це життя. Якщо вам не подобається ваша робота – будь ласка, звільніть. Потрібно ризикувати. У цьому році у мене буде велика відповідальність за самого себе. Мені належить етап, коли мені потрібно бути відповідальним за кожен свій крок. Я ризикую і вважаю, що потрібно боротися за своє щастя. Потрібно багато-багато діяти. Дії, віра і любов – і все у вас буде добре!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld