Бейонсе зістригла волосся. Фото

підстригла своє розкішне волосся і тепер носить стрижку «під хлопчика»

 


 

Жіночна і сексуальна співачка кардинально змінила імідж. Якщо раніше солодкоголоса діва носила довге волосся, яке укладала у вишукані зачіски, то тепер артистка зважилася на сміливий крок. повністю зістригла волосся і зробила зачіску «під хлопчика».

Звісно ж, , на яких Бейонсе демонструє нову стрижку, співачка виклала на своїй сторінці в Інстаграме. Новий стиль вона ніяк не прокоментувала – це за неї зробили шанувальники. У більшості своїй коментарів вони обурилися і назвали свого кумира «божевільної». І хоча красиве, ідеальної овальної форми обличчя Бейонсе добре виглядає з будь-якою зачіскою, фанати попросили зірку більше не здійснювати таких несподіваних вчинків зі своєю зовнішністю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Є версії, що волосся Бейонсе сильно постраждало під час інциденту з вентилятором. Нагадаємо, кілька тижнів тому заокеанські шоу бізнесу повідомили, що кучері співачки засмоктало у величезний вентилятор прямо на сцені під час концерту. Охоронці, що поспішили на допомогу, допомогли артистці позбутися полону, тим часом, вона не припиняла співати. Але, мабуть, шевелюра Бейонсе була сильно пошкоджена. Або ж цей випадок просто послужив для того, щоб співачка задумалася про зміну свого стандартного образу.

 

 


 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld