Авріл Лавін вийшла заміж у білій сукні. Фото

Папарацці вдалося зробити кілька знімків співачки у весільній сукні

 


 

Зарубіжний поповнився ще однією зірковою сімейною парою. Канадська вийшла заміж за свого обранця, вокаліста рок-гурту Nickelback Чада Крюгера.
Новини про одруження знаменитостей ширилися уже давно, навіть зовсім недавно ЗМІ писали про те, що Лавін вийшла заміж у чорній сукні. Та це все були просто чутки.


Як пише The Daily Mail, одруження пари відбулося на півдні Франції в понеділок, 1 липня. Дату весілля обрано не просто так, як виявилося пара почала зустрічатися саме 1 липня, цього ж дня канадійці відзначають національне свято День Канади, тому усі прикраси і оформлення місця проведення весільної церемонії були у національних кольорах Канади: червоному і білому.

На торжестві були присутні 110 гостей – родичі і найближчі друзі пари, роман якої почався влітку 2012 року. Авріл Лавін вийшла заміж не в традиційному білому платті нареченої. Крюгер теж вибрав для весілля традиційний костюм чорного кольору.

 

 

 

 

 

 

Для 38-річного Чада Крюгера шлюб став першим. Для Лавін, яка молодша за свого чоловіка на десять років, другим: у 2009 році вона розірвала союз з вокалістом Sum 41 Деріком Уїблі. Сім’я Лавін та Уїблі проіснувала три роки.

Крюгер зробив Лавін пропозицію в серпні 2012 року в Парижі. Незабаром після цього пара оголосила про те, що через кілька місяців зіграє весілля.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld