Анна Сєдокова помстилася Івану Урганту. Відео

відповіла ведучому на його спеціальну рубрику «Мудрості від Анни Сєдокової»

 


 

Український та російський об’єднався… Ні, ні, не заради спільної творчої роботи, як би могли подумати ви! Причиною «об’єднання» став , спровокований славнозвісним телеведучим, російським шоуменом Іваном Ургантом. Українці вже знають, як іноді невдало жартує. Проте в інше від необдуманих насмішок на українську тематику час Ваня доводить, що володіє і дотепністю, і умінням подати інформацію, і потрібною часткою сарказму.

Хто не чув про нову жертву ургантських жартів, повідомляємо, що нещодавно від жартів Урганта «постраждала» українська співачка Анна Сєдокова. Тож тепер Анна Сєдокова і Іван Ургант ведуть відкриту «-війну».


Річ у тім, що поп-виконавиця вирішила відповісти шоумену Івану Урганту на постійні підколки на свою адресу в ефірі його шоу «Вечірній Ургант».

 

 

 

 

 

 

 

 

Екс-солістка групи «» записала стьобний відеоролик, в якому показала пародію на популярного телеведучого. Ну, принаймні він таким мав би бути, але, як нам здається, вийшло зовсім не мстиво, Анічка!

Втім, Седокова, здається, не мала на меті насолити телеведучому. Навпаки, хотіла зробити йому приємне, повеселити.

“Сподіваюся, Ваня теж повеселиться, побачивши це відео!” – Прокоментувала Heat.ru появу відеоролика зі своєю участю сама Сєдокова.

Записати веселеньку «відповідь» Івану Сєдокова вирішила після того, як Ургант вніс у формат свого телешоу спеціальну рубрику “Мудрості від Анни Сєдокової”, де цитував її записи в Твіттері, при цьому уїдливо їх коментуючи. В одному з випусків Ваня перевершив себе і поглумився над співачкою, з’явившись в картонній масці із зображенням Седокової.

 

 


 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld